Jeśli udzielasz korepetycji - dotrzyj do osób szukających korepetytora: Dodaj swoją ofertę podając maksymalnie dużo informacji o sobie. Ułatwi to znalezienie Twojej oferty przez potencjalnego klienta.
Jeśli szukasz korepetytora - skorzystaj z naszej wyszukiwarki. Dzięki niej będziesz mógł dokładnie określić jaki korepetytor Cię interesuje i... znaleźć go.
Korepetycje Dla Dzieci W Wieku 10-15 Lat (Podstawówka I Gimnazjum)
Udzielam korepetycji dla dzieci w wieku 10-15 lat (podstawówka i gimnazjum). pierwsze spotkanie jest zawsze darmowe! Udzielam korepetycji dla dzieci w wieku 10-15 lat (podstawówka i gimnazjum). Dzięki tym zajęciom Państwa dziecko zda egzamin po podstawówce na ponad 30 pkt lub gimnazjum na ponad 40 pkt. Dzięki temu uda mu się dostać do każdej z 3 szkół, które wybierze,a 4 i 5 na świadectwie zachwycą każdego. Jeśli boją się Państwo, że Wasze dziecko sobie nie radzi, 45 min lekcji w szkole to o wiele za mało, a nauczyciele nie mają czasu i ochoty mu pomóc – wybierzcie indywidualne korepetycje.
Pierwsze spotkanie jest zawsze darmowe! Nie muszą Państwo podejmować od razu ostatecznej decyzji. Mogę przyjechać na pierwsze spotkanie i Państwo sami przekonają się, czy chcą bym pracował z dzieckiem. Proszę napisać i przekonać się, czy szukają Państwo kogoś takiego jak ja.
Przyjeżdżam do dziecka minimum 2x w tygodniu. Dzięki temu mam bardzo dobry kontakt z uczniem i nauka toczy się w przyjaznej atmosferze. Przez wyznaczony czas pracuję z nim nad przedmiotami, które wybraliśmy. Metody nauki, które stosuję opierają się na innowacyjnych sposobach edukowania – dziecko będzie zainteresowane i utrzyma swoją uwagę przez cały czas. Praca z dzieckiem odbywa się w luźnej, nieprzymuszonej atmosferze – dzięki temu zapamiętuje o 3x więcej informacji niż w warunkach szkolnych.
Dzięki korzystaniu z korepetycji dziecko poprawi swoje wyniki w nauce – wśród dominujących ocen pojawią się 4 i 5, oraz zda egzaminy z dobrym wynikiem. Co za tym idzie – dobre, renomowane szkoły staną przed nimi otworem.
Jestem komunikatywnym i pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem. Potrafię zachować się w każdej sytuacji. Mam doświadczenie w pracy z trudnymi dziećmi, więc poradzę sobie z każdym. Mam 19 lat i z wielką chęcią pomogę każdemu rodzicowi w potrzebie. Rodzice dzieci, z którymi pracowałem są mi wdzięczni za zaangażowanie swojego czasu, wiedzy, umiejętności oraz za wytrwałość i sumienność.
Cena: PLN 15.00/60 min.
Telefon: 691783006, 34452966
Miasto: Zabrze Zakres nauczania: Szkoła podstawowa, Gimnazjum Miejsce korepetycji: U ucznia Pomoc w pisaniu prac, rozwiązywaniu zadań: Tak Możliwe godziny lekcji: 16:00-18:00, 18:00-20:00, 20:00-22:00 Możliwe dni lekcji: Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota Wykształcenie: Podstawowe Staż nauczania (lat): Rok Wiek korepetytora: 18-21 lat Płeć: Mężczyzna