Jeśli udzielasz korepetycji - dotrzyj do osób szukających korepetytora: Dodaj swoją ofertę podając maksymalnie dużo informacji o sobie. Ułatwi to znalezienie Twojej oferty przez potencjalnego klienta.
Jeśli szukasz korepetytora - skorzystaj z naszej wyszukiwarki. Dzięki niej będziesz mógł dokładnie określić jaki korepetytor Cię interesuje i... znaleźć go.
Tłumacz języka chińskiego Jestem doświadczonym tłumaczem języka chińskiego, absolwentem sinologii na Uniwersytecie Warszawskim, zamieszkałym w Chinach przez blisko dziesięć lat, a obecnie przebywającym w Warszawie, gdzie oferuję swoje usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych. Moja przygoda z chińskim trwa od roku 1990, a od niemal dziesięciu lat jest to język, którym posługuję się na co dzień w domu, a także pierwszy język moich dzieci. Początki mojej pracy tłumacza sięgają zaś roku 2000, kiedy po zakończeniu stażu językowego na Tajwanie postanowiłem przerwać naukę i zostać w Azji. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Telefon: +48 660 348 178, 8117374
Tłumacz przysięgły: Nie Firma/Osoba prywatna: Osoba prywatna